Okna drewniane

 

Solidne i trwałe okna drewniane

Oferujemy wysokiej jakości okna drewniane, które doskonale spełniają swoje funkcje użytkowe i estetyczne, przez co znajdują uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających Klientów.Z PROGIEM STNADRDOWYM

Sekret wysokiej jakości naszych okien drewnianych tkwi w doborze odpowiedniego surowca. W produkcji okien znajduje u nas zastosowanie wyłącznie drewno pierwszego gatunku, nieposiadające takich mankamentów jak sęki, sinizna czy zawoje. Lata praktyki zaowocowały wypracowaniem sprawdzonych i efektywnych technologii produkcji. Stosujemy technikę klejenia wzdłużnego i warstwowego, dzięki czemu okna są stabilne i odporne na wszelkiego typu wypaczenia. Podczas trzykrotnego malowania stosujemy farby wodne oraz podkład z impregnatem. Pozwala to uzyskać odporność nawet na najtrudniejsze warunki atmosferyczne, w tym duże zmiany temperatur. Produkcja okien drewnianych jest przez nas monitorowana na każdym etapie ich wytwarzania. Dbamy o to by do klientów trafiła tylko i wyłącznie pełnowartościowy produkt.

Zaletą okien drewnianych jest także łatwość konserwacji oraz mycia. Ewentualne uszkodzenia są łatwe do naprawy. Drobne zarysowania można szybko wypełniać i pomalować, tak, że nie będzie po nich śladu. Zaletą stosowania drewna jako głównego surowca jest fakt, że można z niego tworzyć dowolne kształty. Nie jest, więc problemem wyprodukowanie tak modnych teraz okien łukowych, trapezowych czy instalowanych w wykuszach. Idealnie sprawdzą się również w starszym budownictwie, na przykład w zabytkowych kamienicach.

Okna drewniane to także prestiż. Ich wyjątkowy wygląd sprawia, że uważane są za towar ekskluzywny. Dla wielu osób duże znaczenie ma także fakt, że takie okna są przyjemne w dotyku.

Okna drewniane gwarancją ciepłych pomieszczeńDSC03914

Oferowane przez Nas okna drewniane to nie tylko estetyka i wygoda, ale także sposób na uniknięcie strat ciepła. W oknach stosujemy zestawy szybowe 4+16+4+argon o przenikalności cieplnej k≤1,1 Wlm2K, które odznaczają się optymalnym stopniem szczelności. Szyby te mają jeszcze jedną zaletę, gdyż chronią pomieszczenia przed hałasem dochodzącym z zewnątrz. Dzięki wysokiej szczelności okien drewnianych każdy klient może zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Estetyka okien drewnianych

Dla naszych klientów przygotowaliśmy także szereg opcji dodatkowych, które poprawiają estetykę okien oraz komfort korzystania z nich. W ofercie mamy między innymi szprosy konstrukcyjne zarówno w wersji naklejanej, przypinanej oraz wewnątrzszybowe. Szprosy to element okien, który może być komponowany w dowolny sposób. To klient decyduje o tym, na ile pól zostanie podzielone okno oraz w jakich proporcjach. Szprosy występują w wielu kolorach, grubościach oraz w najpopularniejszym wariancie, jakim są cienkie, szprosy złote. Dzięki zastosowaniu szprosów można uzyskać bardzo ciekawy wygląd zewnętrzny budynku, doskonale komponują się one na przykład z domami stylizowanymi na dworki.