O firmie Kilka słów o nas

Firma Stalex Przedsiębiorstwo Handlu i Obróbki Metali Sp. z.o.o. jest prywatną spółką świadczącą usługi produkcyjne i handlowe dla branży okiennej, górniczej, automotive, agd-rtv, wentylacyjnej oraz ogólnobudowlanej. Struktura organizacyjna firmy stworzona została z myślą o jak najlepszym zaspokojeniu potrzeb klienta.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat we współpracy z firmami polskimi i zagranicznymi.

Podstawową działalnością jest produkcja i dystrybucja

- kształtowników stalowych do okien PCV,  do większości systemów okiennych

- kątowników i kształtowników specjalnych na indywidualne zamówienia

Firma zajmuje się również importem w atrakcyjnych cenach:

- blach w kręgach ocynkowanych i gorącowalcowanych (0,3 mm - 20 mm)

- blach w arkuszach ocynkowanych i gorącowalcowanych (0,3 mm - 20 mm)

- blach kawałkowych czarnych

- blach kawałkowych ocynkowanych

Oferujemy szeroką gamę produktów wysokiej jakości jak i również blachy deklasowane oraz nad walcowania.

Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne. Naszą dewizą stało się wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta, czyli kompleksowe, profesjonalne doradztwo, od momentu kontaktu z klientem poprzez proces produkcyjny oraz dostawę pod wskazany adres.

Uważamy, że równie ważne oprócz ceny jest jakość usługi i serwis posprzedażowy. Dla nas klient jest najważniejszy. Pragnąc aby oferowane przez nas usługi i produkty były nowoczesne i kompleksowe z nieustanną czujnością śledzimy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Budujemy relacje oparte na aktywnej współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą licząc na zainteresowanie z Państwa strony.

Produkcja CO ROBIMY ?

Podstawowym wyrobem naszej firmy są kształtowniki stalowe płaskowniki kątowniki oraz wzmocnienia okienne. Gwarantujemy szeroki zakres oferowanych wyrobów, fachowe doradztwo, krótkie terminy realizacji, wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie. Nasza oferta to wzmocnienia stalowe z blachy ocynkowanej do podstawowych systemów okiennych występujących w Polsce:

- ALUPLAST

- BRUGMANN

- DECCO

- GEALAN

- INOUTIC

- KBE

- REHAU

- SALAMANDER

- SCHUCO

- VEKA

Wszystkie wyroby są wytwarzane zgodnie z normą PN EN 10162. Pakowane w paczki po 300mb lub 504 mb, zawierają podkłady drewniane ułatwiające rozładunek wózkiem widłowym, spięte są taśmami stalowymi lub na życzenie klienta taśmami plastikowymi. Terminy realizacji uzgadniane są indywidualnie z klientami z reguły nie przekraczają 8 dni roboczych.

Jesteśmy firmą elastyczną, otwartą na nowości i starającą się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dostarczamy kształtowniki stalowe według indywidualnych zamówień na podstawie rysunków technologicznych dostarczonych przez klienta. Nasze kształtowniki specjalne trafiają do górnictwa, branży meblarskiej, agd i automotiv.